Hikayemiz

Yüksek kaliteli startuplarla çalışmak için sermaye ve uzmanlığımızı ortaya koyuyoruz.

Tech Investors TR Türkiye’deki erken dönem yüksek büyüme teknolojilerine sahip şirketlerin sermaye ihtiyaçlarını desteklemeye kararlı kişiler tarafından kurulmuştur. Tech Investors TR, melek desteğinin sağlayabileceği avantajları sunmak için zamanlarını, bilgilerini ve kaynaklarını adamış 50’dan fazla kişi tarafından temsil edilmektedir.
Tech Investors TR, yeni sermayenin genç işletmeleri bir sonraki büyüme ve başarı seviyesine taşıyabileceği fırsatlar sunuyor. Bir şirketin başarı olasılığını en üst düzeye çıkarmak için Tech Investors TR sadece yatırım yapmaktan öteye gidiyor. Üyeler ayrıca danışmanlık şirketlerinin, stratejik rehberliğin yanı sıra kaynak ve iş ortağı yönlendirmeleri ve daha fazlası aracılığıyla portföy şirketlerinin desteğine katılıyorlar.

Tech Investors TR, bireysel olarak, özel LLC’ler aracılığıyla ve yatırımcı hedeflerinin ve portföy şirketlerinin ihtiyaçlarının en iyi şekilde hizalanmasına olanak tanıyan ya da havuza yatırılmış yatırım fonları aracılığıyla toplu olarak yatırım yapar.

Aramıza katılmak mı istiyorsunuz?